Gotowe materiały na polski rynek

Gotowe materiały na polski rynek

Satysfakcja gwarantowana

Tłumaczenie materiałów branżowych, takich jak broszury, katalogi czy instrukcje obsługi stanowi wyzwanie dla firm translatorskich. Przygotowanie tego typu tekstów do użytkowania w innym języku to rezultat wieloetapowego procesu, opartego o współpracę specjalistów z różnych dziedzin. Wykonanie przekładu specjalistycznego jest zadaniem bardzo trudnym i precyzyjnym, jednak stanowi ono zaledwie jeden z etapów, przez które przechodzi opracowywany przez nas tekst.

Czuwamy nad tekstem na każdym etapie

Celem zespołu intoPolish jest dostarczenie Klientowi materiałów najwyższej jakości. W związku z tym stosujemy sprawdzone procedury postępowania z tekstem. Każda osoba biorąca udział w procesie przekładu ma jasno sprecyzowane zadania. Nasi specjaliści DTP opracowują edytowalną wersję dokumentu. Odpowiednio przygotowany plik tekstowy trafia do tłumacza angielskiego lub niemieckiego, który skupia się wyłącznie na przekładzie treści. Ostatnim etapem pracy nad tekstem jest natomiast korekta, którą dostosowujemy do rodzaju tłumaczonych przez nas materiałów. Wątki marketingowe wymagają dopracowania pod kątem poprawności językowej i stylistycznej. Fragmenty zawierające informacje techniczne weryfikujemy wraz z Klientem od strony merytorycznej. Dzięki temu oddany w Twoje ręce tekst będzie nie tylko zgodny z powszechnie stosowaną w danej branży terminologią, ale również dostosowany do nomenklatury używanej w Twojej firmie.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

  • Wykonujemy staranny i precyzyjny przekład z języka niemieckiego bądź angielskiego na język polski
  • Kontrolujemy jakość tekstu
  • Dostosowujemy treść do wymogów odbiorcy
  • Sprawiamy, że Twój komunikat staje się trafny
  • Wspomagamy tekst odpowiednią grafiką
  • Budujemy przewagę Twojej firmy nad konkurencją!
  • Angażujemy się w promocję Twojej firmy w internecie

Twoje materiały w naszych oczach

Nasza praca nie kończy się na profesjonalnym przygotowaniu treści. W skład zespołu intoPolish wchodzą również specjaliści DTP, którzy czuwają nad wizualną stroną opracowywanych przez nas dokumentów. Nie jest tajemnicą, że potencjalny klient przy wyborze produktu kieruje się w znacznym stopniu zmysłem wzroku, więc dopracowana strona graficzna katalogów i broszur jest obecnie koniecznym elementem każdej kampanii marketingowej. Sposób prezentacji produktów stanowi wizytówkę firmy, w znacznej mierze wpływając na to, w jaki sposób marka postrzegana jest przez klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby przygotowane przez nas materiały były dopracowane graficznie, dając Ci przewagę nad konkurencją.

Czy wiesz, że...

  • kluczowym elementem wejścia na rynek zagraniczny jest efektywna komunikacja z potencjalnym klientem?
  • owocna komunikacja z klientem może zwiększyć jego lojalność wobec marki?
  • skuteczny komunikat marketingowy musi być skierowany do wszystkich zmysłów odbiorcy?

Optymalny efekt końcowy

Budujemy wysoką jakość opracowywanych przez nas materiałów poprzez dbałość o każdy detal. Dzięki temu wykonane przez nas przekłady spełniają najwyższe standardy branżowe. Zależy nam na Twoim sukcesie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby efekt naszej pracy był skutecznym narzędziem marketingowym, zbudowanym z perfekcyjnie przygotowanych elementów. Nasi doświadczeni tłumacze angielscy i niemieccy przekładają na język polski nie tylko słowa, ale przede wszystkim myśli zawarte tekście. Zarządzamy terminologią, aby opracowywane przez nas materiały były precyzyjne i profesjonalne. Przełożoną treść dostosowujemy do mentalności polskiego odbiorcy, biorąc pod uwagę również wrażliwość estetyczną konsumenta. W procesie przygotowywania materiałów kierujemy się zasadami dobrego formatowania, co sprawia że przekazane przez nas pliki są dopracowane także pod względem edycyjnym. Efekt końcowy musi spełniać szereg norm. Dopiero pozytywna ocena aspektu językowego, merytorycznego, graficznego i technicznego pozwala nam uznać materiał za gotowy do druku, bo w intoPolish dbamy o profesjonalny wizerunek Twojej firmy.