O nas

Przełamujemy barierę językową słowem i obrazem

Czy wiesz, że profesjonalne usługi tłumaczeniowe mogą przyczynić się do nieograniczonego rozwoju Twojej firmy? Taką moc ma w sobie skuteczna komunikacja z docelowymi klientami.

Nie jesteśmy zwykłym biurem tłumaczeń. Nasz system pracy opiera się na współpracy specjalistów z różnych dziedzin. To fundament jakości. Wszystkie z oferowanych przez nas usług zawierają w sobie 100% zaangażowania, bo są wykonywane przez fachowców w danej dziedzinie, dla których praca jest też pasją.

Co możemy Ci zagwarantować?

 • Tłumaczenia tworzone dzięki doświadczeniu i pasji
  Ale na tym nie koniec. Nieustannie rozwijamy się w wielu dyscyplinach, dzięki czemu możemy proponować naszym Klientom dopasowane do ich oczekiwań rozwiązania.
 • Uczciwa cena
  Cenę każdego zlecenia ustalamy indywidualnie w oparciu o liczbę znaków. Jeżeli w tekście występują powtórzenia, stawka zostaje odpowiednio pomniejszona.
 • Transparentne zasady współpracy
  Współpracę z naszymi klientami opieramy na uczciwości i wzajemnym szacunku. Przygotowujemy indywidualną i bezpłatną wycenę każdego zlecenia. Szczegóły znajdują się w zakładce jak zamowić
 • Terminowość
  Doskonale rozumiemy zasady komunikacji biznesowej, dlatego wszystkie zlecenia wykonujemy sprawnie i nigdy nie przekraczamy ustalonych terminów.
 • Bezpieczeństwo
  Wszystkie projekty są realizowane tak, aby zapewnić naszym klientom maksimum komfortu. Zachowujemy najwyższe standardy jakości tekstu, ale również gwarantujemy bezpieczeństwo powierzonych nam informacji.
 • Wykorzystanie sprawdzonych programów
  Do realizacji wszelkich zadań wykorzystujemy sprawdzone programy komputerowe, które są standardem w świecie tłumaczeń czy DTP. Polegamy na pakiecie Adobe (InDesign, Illustrator, Photoshop), Frame Maker również nie stanowi dla nas tajemnic.
 • Kompleksowość usług
  Oferując interdyscyplinarne usługi dbamy nie tylko o czas i portfel naszych klientów. Dodatkową korzyścią jest spójność wszystkich opracowywanych przez nas materiałów. Mówimy językiem Twojej firmy bez względu na to czy przygotowujemy tekst, materiały reklamowe czy stronę internetową.

Nie zwlekaj, Wyślij zapytanie, a my natychmiast przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.