Wycena

Poznaj cenę zanim podejmiesz decyzję

lub Przeciągnij i Upuść
Przerwij
Anuluj
Usuń
Gotowe
Przeciąganie wielu plików nie jest dozwolone.
nie może być załadowany. Dozwolone typy plików:
nie może być załadowany. Maksymalny rozmiar pojedynczego pliku:
Nie można załadować pliku.
Dzięujemy za zapytanie.
Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
Błąd:
Błąd. Spróbuj jeszcze raz.
Wypełnij przynajmniej pola zaznaczone kolorem.
pl
Koniecznie podaj swój adres e-mail, abyśmy mogli przesłać odpowiedź na Twoje zapytanie.
Możesz podać swoje imię i nazwisko lub nazwę firmy, ale nie jest to konieczne.
Podanie numeru telefonu ułatwi kontakt w razie niejasności. Nigdy nie nadużywamy żadnych danych i dzwonimy tylko gdy jest to konieczne, ponieważ szanujemy czas naszych klientów i dbamy o ich spokój.
Dodaj pliki przeznaczone do wyceny lub inne pliki, które chcesz nam przekazać.
Wybierz pliki
To jest dodatkowe pole, gdzie można umieścić pozostałe informacje lub wytyczne (np. wymagany termin realizacji).
Wyślij zapytanie    >>
Prześlij nam swoje zapytanie, a my jak najszybciej stworzymy zoptymalizowaną i atrakcyjną ofertę. Z reguły odpowiadamy w ciągu pół godziny.

Tłumaczymy wszelkiego rodzaju teksty w różnych kombinacjach językowych: niemiecki->polski, polski->niemiecki, angielski->polski, polski->angielski oraz w wielu innych wariantach w zależności od potrzeb naszych klientów.

Specjalizujemy się w tłumaczeniach tekstów biznesowych i technicznych oraz stron internetowych. Tworzymy przekłady branżowe z zakresu inżynierii, informatyki, budownictwa, elektroniki i wielu innych dziedzin.
Działamy na wszelkich popularnych oraz też niestandardowych formatach plików.

Potrzebujesz profesjonalnego tłumaczenia? Świetnie trafiłeś. Skorzystaj z poniższego formularza, aby poznać cenę tłumaczenia Twoich materiałów i uzyskać indywidualną ofertę usług tłumaczeniowych dostosowanych do potrzeb Twojej firmy.

Wskazówki

Terminy

Jeżeli zależy Ci na konkretnym terminie, napisz to w polu Dodatkowe informacje. W przeciwnym razie, to my zaproponujemy optymalny termin wykonania, tak aby nie ucierpiała jakość oraz nie miało wpływu na cenę.

Rodzaj usługi

Widząc konkretne pliki oferujemy różne opcje w zależności od rodzaju materiałów. Jeśli masz już sprecyzowane wymagania lub interesują Cię konkretne usługi, napisz to w polu Dodatkowe informacje.

Duże pliki

Za pomocą powyższego formularza można przesyłać pliki o wielkości do 60 MB. Jeśli masz większe pliki, poinformuj a my udostępnimy serwer FTP lub prześlij za pomocą innnych narzędzi do współdzielenia plików.

Czy wiesz, że...

cena za tłumaczenie i przygotowanie materiału do druku zlecone różnym podwykonawcom może nawet dwukrotnie przewyższać koszt wykonania kompleksowej usługi przez jedną firmę?

Końcowy efekt jest czymś więcej niż sumą części. Nasz zespół oferuje kompleksowe rozwiązanie, w skład którego wchodzi nie tylko tłumaczenie, lecz również konwersja i przystosowanie grafiki, przygotowanie materiałów do druku, a także dodatkowe korekty pod czujnym okiem całego zespołu. Takie rozwiązanie minimalizuje prawdopodobieństwo wystąpienia błędów i korzystnie wpływa na cenę, która staje się niższa niż suma, którą Klient musiałby zapłacić, gdyby każdy etap przygotowania tekstu zlecił różnym firmom.

Priorytetem jest wysoka jakość efektu końcowego. Dodatkowe usługi nie wpływają znacząco na cenę, która jest konkurencyjna w porównaniu z kosztem samego tłumaczenia, sugerowanym przez inne firmy.