Tłumaczenia niemiecko-polskie
Koszt tłumaczenia obliczamy na podstawie liczby słów, języków tłumaczenia i poziomu skomplikowania tekstu – pod względem merytorycznym i graficznym.

Tłumaczenia z języka niemieckiego na polski

Chcesz wprowadzić na polski rynek nowy produkt, ale nie wiesz jak powiedzieć o tym swoim klientom? A może prowadzisz korespondencję z niemieckim partnerem biznesowym? W każdym przypadku potrzebujesz skutecznej komunikacji.

Tłumaczenia niemiecko-polskie według zespołu intopolish

Stworzenie przekładu może być dopiero początkiem pracy nad tekstem. Jeśli potrzebujesz materiałów w wersji drukowanej, z przyjemnością zajmiemy się przygotowaniem do druku. Tekst zyska na spójności, cena na atrakcyjności, a gdy Twój katalog lub broszura ujrzy światło dzienne, możesz śmiało ruszać na podbój rynku.

Każdy tłumaczony przez nas tekst niemiecki traktujemy w sposób indywidualny. Chcemy mówić do Twoich odbiorców w odpowiednim języku, dlatego bierzemy pod uwagę ich preferencje komunikacyjne. Właśnie tak realizujemy cel tekstu.

Nasi tłumacze niemiecko-polscy

Bezwzględnie wymagamy od naszych tłumaczy niemieckich znajomość dziedzin, których dotyczą opracowywane teksty. Dzięki temu możemy zaproponować naszym klientom pełen profesjonalizm w przygotowaniu treści.

Tłumacze niemieccy są częścią interdyscyplinarnego zespołu ekspertów. Przetłumaczony tekst trafia w ręce korektorów, specjalistów DTP czy grafików – w zależności od jego przeznaczenia. W efekcie jesteśmy w stanie zaoferować spersonalizowaną usługę w konkurencyjnej cenie.

Typowe przekłady z niemieckiego na polski

Zainwestuj w rozwój swojej firmy już dziś. To łatwe – po prostu prześlij plik do wyceny i rozpocznij współpracę z intoPolish

Zobacz też

Tłumaczenie z polskiego na niemiecki

W czym jeszcze możemy Ci pomóc?

Przygotowanie do druku

Tłumaczone materiały przygotowujemy do publikacji w Internecie lub do druku dzięki zapleczu graficznemu.

Tłumaczenia marketingowe

Nasi tłumacze i redaktorzy znają język marketingowy i codziennie pracują z materiałami, przeznaczonymi dla różnych grup odbiorców.

Lokalizacja oprogramowania

Przygotowujemy tłumaczenia przyjazne użytkownikom, dla najlepszego UX.
Stosujemy się do standardów, wykorzystywanych w lokalizacji aplikacji.

Poznaj cenę Twojego tłumaczenia

Wystarczy skorzystać z formularza SZYBKIEJ WYCENY lub przesłać tekst na adres info@intopolish.pl