Koszt tłumaczenia technicznego obliczamy na podstawie liczby słów, języków tłumaczenia i poziomu skomplikowania tekstu – pod względem merytorycznym i graficznym.

Tłumaczenia techniczne

Teksty fachowe i branżowe słownictwo

Naszą specjalnością są tłumaczenia techniczne. Mamy bogate doświadczenie i kwalifikacje niezbędne, by opracowywać teksty specjalistyczne w sposób profesjonalny i kompleksowy. Realizujemy tłumaczenia techniczne dla firm z wielu branż, takich jak budownictwo, elektronika, informatyka czy inżynieria.

W tym przypadku łączymy wiedzę lingwistyczną i fachową. Pozwala nam to zachować surowe standardy branżowe w zakresie tłumaczenia treści i opracowywania elementów graficznych, np. rysunków technicznych, schematów elektrycznych. Obsługujemy przy tym pliki w różnych formatach.

Skupiamy się przy tym przede wszystkim na precyzji przekładu, która wyraża się między innymi w prawidłowym posługiwaniu się fachowym słownictwem. Wykorzystujemy również profesjonalne narzędzia do zarządzania terminologią, która jest nieustannie wzbogacana i aktualizowana.

Równie ważna jest wewnętrzna terminologia poszczególnych firm, którą respektujemy i uwzględniamy na etapie tworzenia przekładu. W rezultacie w ręce naszych klientów trafiają materiały dopracowane w każdym szczególe, które są od razu gotowe do użytku.

Tłumaczenia techniczne dokumentów

Co wyróżnia naszą ofertę tłumaczeń technicznych?

  • Perfekcyjnie opracowane materiały pod kątem językowym, technicznym oraz graficznym
  • Zgodność przekładu ze strategią komunikacji danej marki
  • Najwyższy poziom estetyki oraz użyteczności
  • Spójność wszystkich materiałów na poziomie stylu, terminologii oraz grafiki
  • Dostępność różnych usług z jednego źródła
  • Profesjonalne przygotowanie tekstu zgodnie z zasadami poprawnego formatowania
  • Oszczędność czasu i pieniędzy
  • Konsultacje językowe i techniczne
  • Wsparcie techniczne (np. podczas publikowania treści na stronie internetowej)

Nie zwlekaj, Wyślij zapytanie, a my natychmiast przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

tłumaczenia techniczne na polski

Poznaj cenę tłumaczenia technicznego

Wystarczy skorzystać z formularza SZYBKIEJ WYCENY lub przesłać tekst na adres info@intopolish.pl

Specjalizacje

Działasz w branży inżynieryjnej, elektronicznej, budowniczej lub IT? W takim razie pomożemy Twojej firmie zaistnieć dzięki perfekcyjnym usługom tłumaczeniowym oraz graficznym. Pokaż swoim klientom, że jesteś profesjonalistą. Daj im się odnaleźć i poznać z najlepszej strony.

Korekta i proofreading

Stawiamy na jakość, dlatego tłumaczone przez nas teksty poddajemy dwustopniowej korekcie – merytorycznej i językowej. Możesz więc zamówić kompletną usługę tłumaczenia lub korektę swojego tekstu.

Języki tłumaczeń

Kierujemy się zasadą, że perfekcyjne tłumaczenie jest w stanie wykonać tylko specjalista w danej dziedzinie, który jest również rodzimym użytkownikiem danego języka. Dzięki temu nasi tłumacze wraz z korektorami będą pracowali na jakość Twojego tekstu.